Global Domains Internetional, czyli w skrócie GDI to dystrybutor domen internetowych (.com.net.org itd.) z wyłącznością na domeny .ws (WebSite), które są następcą .com - obecnie na wyczerpaniu.

GDI jako jedyny dystrybutor domen na świecie wraz z nimi oferuje wielopoziomowy system sprzedaży opisany w pierwszym poście > MLM - Multi-Level Marketing który umożliwia stworzenie trwałego źródła dochodu pasywnego zdefiniowanego w drugim poście:)

Według wielu mlm z gdi jest najlepszy, gdyż oferuje wysoce pożądany towar w dobie internetu przy niespotykanie niskiej inwestycji (10$/miesięcznie) z nieograniczonym potencjałem zwrotnym!

Dlaczego nieograniczonym?


Budując swoją grupe jedyne ograniczenie jakie Cię obowiązuje to 5 poziomów w dół w linii poleconych - downline. Na początku bo za dużą organizacje otrzymujesz bonusy za 6 poziom i nawet do końca!

Ale co to znaczy?


Za każdą aktywną domene z Twojego polecenia masz 1$ miesięcznie. Czyli jeśli zaprosisz 4 osoby otrzymujesz 4$/miesięcznie i to jest Twój pierwszy poziom, jeśli każda z tych 4 osób zaprosi po 5 osób wówczas Twoja organizacja to 4 z 1 poziomu plus 20 z drugiego czyli 24$ miesięcznie. Kontynuując z tą tendencją na 3 poziomie będzie 20x5 czyli 100 osób co daje miesięcznie 124$! 4 poziom to 100x5 czyli 500 osób, miesięcznie 624$! 5 poziom to 500x5 czyli 2500 osób, miesięcznie 3124$!

Natomiast ile osób Ty zaprosisz jest NIEOGRANICZONE!!! Tak samo jak NIEOGRANICZONE jest to ile osób zaprosi Twoja grupa!!! Geometrycznie ilustrując istote budowy organizacji > ograniczona jest tylko wysokość na 5 poziomów natomiast szerokość....hulaj dusza:)

Co to daje?


Ten genialny w swojej prostocie system każdemu użytkownikowi umożliwia stworzenie niezależności finansowej z nieograniczonymi możliwościami! CHYBA KAŻDEMU WYSTARCZY CZEK NA KILKA TYSIĘCY DOLARÓW MIESIĘCZNIE??? Oczywiście z tendencją wzrostową jak wspomniałem:)

Bonusy GDI są jeszcze lepsze:


za 5 poleconych zwerbowanych w ciągu tygodnia otrzymujesz 100$ ale za 10 > 200$ i tak dalej bez limitu!
Inny bonusik > na pierwszym poziomie musisz mieć 10 osób i każda z nich również musi mieć 10 osób czyli 100 osób na 2 poziomie, cały downline to minimum 5000 domen > tytuł sponsora i bonus za 6 poziom!

Czyli jak łatwo wywnioskować > najlepszą strategią jest zbudowanie 10-osobowego team'u i ich intensywna edukacja jak zrobić to samo! Dalej już downline rozrośnie się bez Twojej ingerencji!
Ślepy widzi okazje:)

Bez kitu! 10$ miesięcznie to obecnie około 30zł!
Czy to jest wiele za nieograniczony potencjał zarobkowy??? Napewno nie!!!
Jedyne wymagania to zweryfikowane konto paypal!!!
Teraz się zastanawiasz: dobra ale po co mi domena???

Odpowiedzi jest więcej niż Ci się wydaje! Między innymi możesz stworzyć swoją własną strone internetową z której również możesz czerpać stałe dochody np.  reklamy kontekstowe, programy partnerskie i koniecznie banery GDI:) I to co najważniejsze możesz zrobić to samodzielnie używając kreatora stron którego znajdziesz na swoim panelu po zalogowaniu na stronie GDI. Jeśli będziesz potrzebował pomocy z chęcią pomoge > emial grandsonsyndicate(a)gmail.com.

Inny rozwiązaniem jest zainstalowanie na swojej domenie gotowego systemu > kopii sprawdzonego zautomatyzowanego płatnego programu. Pod tym względem idealnym rozwiązaniem jest Acme People Search, który na domenie instaluje wyszukiwarke ludzi w USA. APS oferuje również program partnerski, do 30$ za każdego referala, który spełni 3 kroki tworzenia wyszukiwarki UWAGA! ACME PEOPLE SEARCH JEST DARMOWY WE WSZYSTKICH 3 KROKACH!

Oczywiście oprócz domeny GDI:) Po więcej szczegółów kliknij >
Acme People Search

Teraz pewnie zastanawiasz się: ok. ładnie pięknie ale gdzie znaleść tych 10 chętnych, kliknij >
e-Marketing

Rynek domen rośnie proporcjonalnie z rozwojem sieci i GDI udostępnia narzędzia aby wyrwać z tych miliardów coś dla siebie!

Jest to bardzo lukratywna opcja!

Wykupujesz domene za 10$ miesięcznie i montujesz na niej co wybrałeś. Jeśli przeczytałeś artykuł e-Marketing wiesz że jako członek mojej grupy GDI otrzymujesz pełne wsparcie (z sekretnymi wskazówkami) a nawet stronke o zarabianiu za FREE!
GDI jest bardzo popularne w USA jednak w Polsce ledwo znane dlatego okazja jest przednia!
Zapraszam zainteresowanych!