Praca oparta na systemie MLM daje wiele satysfakcji m.in. poprzez kontakt z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. To nie tylko realny zarobek ale wielokrotne przyjaźnie z osobowościami z odległych zakątków kraju jak i Świata . MLM to praca z tendencją rozwojową, której kryzys gospodarczy nigdy nie dotyczy. Systematyczność, zaangażowanie i wytrwałość w pracy z marketingiem wielopoziomowym gwarantują osiągnięcie założonych celów i upragnionych marzeń!

Dlatego proponuje oferte GDI gdyż jest ona najbardziej elastyczna - każdy silnie zmotywowany człowiek bez względu na zainteresowania czy dostępny kapitał wstępny, może skutecznie realizować swoje plany życiowe budując źródło dochodu pasywnego płynącego z mocno rozwijającego się rynku domen.

Życie i praca w domu są na prawdę realne!

Czy jesteś gotów zrobić coś, co zmieni Twoje życie zapewniając niezależność finansową? Oczywiście odpowiedź jest oczywista:) więc pamiętaj, że jestem tu, by Ci w tym pomóc. Mam sprawdzony plan i wiem gdzie chcesz iść (tam gdzie ja:) więc jeśli zastosujesz strategie osiągniesz sukces!

3 główne powodów by zacząć domowy biznes:

 • Więcej czasu spędzonego z rodziną - dla wielu mlmentuzjastów najważniejsza zaleta - każdy chce z dnia na dzień obserwować rozwój swoich pociech a nie gnić w pracy!
 • Niezależność finansowa: zlikwidowanie zadłużenia jeśli takowe jest, szybsze gromadzenie oszczędności i spłata kredytu, kupno wymarzonego samochodu i domu
 • Wakacje? Kiedy i gdzie chcesz!
Czy cieszysz się...?
 • Z kolejnej pobudki na sygnał budzika?
 • Z kolejnego dnia spędzonego w lęku o przyszłość?
 • Z kolejnego dnia podrzucenia dzieci do przedszkola?
 • Z kolejnego dnia pracowania dla kogoś innego?
 • Z kolejnego dnia spędzonego bez rodziny?
 • Z kolejnego roku bez wakacji?
I znowu, oczywista oczywistość to głośne NIE bo nikt tego nie lubi. Jednak mimo tego wielu niewierzy w obecne możliwości internetu, nieufają globalnej sieci, boją się nowej wiedzy i kontynuują wyścig nieszczęśliwych szczurów. Na tym blogu chce rozwiać wątpliwości internetowych laików i zaprezentować efektywną recepte na sukces z MLM, która polega na zmianie toku myślenia...
"Bądź odpowiedzialny za swoje finanse albo wykonuj polecenia innych do końca życia. Bądź zniewolony przez swoje pieniądze albo badź ich panem"
Pytania, które nurtują wiele osób:
 • Jaka jest różnica pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą?
 • Dlaczego większość pracowników przemieszcza się z jednej pracy do drugiej, podczas gdy inni rezygnują z pracy na etacie, aby zbudować własny biznes?
 • Dlaczego w epoce przemysłowej większość rodziców chciała dla swoich dzieci posady lekarzy, księgowych czy prawników i dlaczego w epoce informacyjnej dochody w tych zawodach ulegają degradacji?
 • Czy wiesz, że wielu utalentowanych absolwentów wyższych uczelni chce pracować dla ludzi, którzy porzucili studia - takich, jak np.: Bill Gates z Microsoftu, Richard Branson z Virgin Industries, Michael Dell z Dell Computers, czy Ted Turner z CNN? To są multimilionerzy, którym dyplomy nie były potrzebne, żeby osiągnąć w życiu sukces zawodowy i finansowy.
 • Czy zastanawiałeś/aś się, dlaczego jedni w życiu pracują długo i ciężko za niewielkie wynagrodzenie, a inni pracują mniej i powodzi im się lepiej?
Pewna historia jasno tłumaczy sens posiadania własnego biznesu i doskonale uświadamia jego walory, oto ona:

 "Istniała kiedyś mała, osobliwa wioska. Była ona wspaniałym miejscem do życia, poza jednym problemem. Jeżeli nie padało, wioska nie miała wody. Aby rozwiązać ten problem raz na zawsze, starszyzna wioski postanowiła urządzić przetarg na zorganizowanie stałego zaopatrywania wioski w wodę. Do wykonania tego zadania zgłosiły się dwie osoby i starszyzna przyznała kontrakt im obu. Uważano, że mała rywalizacja przyczyni się do utrzymania cen na niskim poziomie i zapewni dodatkowe zabezpieczenie dostaw wody.

Myślenie pracownika etatowego.


Jacek,będący pierwszą osobą, z którą podpisano kontrakt, natychmiast udał się po zakup dwóch wiader i zaczął biegać drogą, która prowadziła do odległego o 1,5 km jeziora. Zarabiał pieniądze pracując od świtu do zmierzchu, dostarczając wodę przy użyciu dwóch wiader. Wlewał ją do wielkiego betonowego zbiornika, który zbudowała wioska. Każdego ranka musiał wstać, zanim wioska obudziła się, aby zapewnić jej wystarczającą ilość wody. Była to ciężka praca, ale on był bardzo szczęśliwy, zarabiając pieniądze i mając zabezpieczony, dla swojego biznesu, jeden z dwóch kontraktów.

Myślenie właściciela biznesu.


Drugi uczestnik przetargu, który podpisał kontrakt, Gacek, zniknął na jakiś czas. Nie było go  przez kilka miesięcy, co sprawiło, że Jacek był bardzo szczęśliwy, gdyż nie miał konkurencji. Gacek tworzył podstawy. Zamiast kupić dwa wiadra do współzawodnictwa z Jackiem, opracował plan biznesu, utworzył spółkę, znalazł inwestorów, zatrudnił prezesa i po sześciu miesiącach powrócił z brygadą roboczą. W ciągu roku jego zespół zbudował wielki rurociąg ze stali nierdzewnej, który połączył wioskę z jeziorem. 
W trakcie uroczystego uruchomienia rurociągu, Gacek oświadczył, że jego woda jest czystsza niż woda Jacka. Wiedział, że były skargi, iż woda jest zanieczyszczona. Obwieścił również, że może dostarczać wiosce wodę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jacek mógł dostarczać wodę tylko w dni robocze. Nie pracował w weekendy. Następnie Gacek oświadczył, że za tę wyższej jakości wodę i pewniejsze dostawy będzie pobierał 50% mniej niż Jacek. Wieś oszalała i natychmiast udała się do kranu rurociągu Gacka.

Myślenie tego, kto pracuje w biznesie, zamiast nad biznesem.


Aby podołać współzawodnictwu, Jacek natychmiast obniżył swoją cenę o 50%, kupił dwa wiadra więcej, zastosował pokrywy i zaczął nosić po cztery wiadra. Chcąc sprostać konkurencji, wynajął swoich dwóch synów, aby pomogli mu na nocnej zmianie i w weekendy. Gdy jego chłopcy wyjeżdżali do średniej szkoły, powiedział im: 'Pamiętajcie, że pewnego dnia ten biznes będzie należał do was'. Po skończeniu szkoły jego synowie z jakiegoś powodu nie powrócili. Jacek zatrudnił pracowników do pomocy. Pojawiły się nowe problemy ze związkami zawodowymi, które domagały się wyższych płac, większych uprawnień i żądały, aby członkowie związku nosili tylko po jednym wiadrze.

Efekt pracy nad systemem biznesu.


W międzyczasie Gacek zdał sobie sprawę z tego, że jeśli ta wioska potrzebuje wody, inne też jej potrzebują. Zmodyfikował plan biznesu i wyruszył na sprzedaż swojego systemu dostawy wody dla wiosek rozmieszczonych na całym świecie. Był to system wysoce wydajny, o niskim koszcie i dostarczający czystą wodę. Gacek zarabiał tylko jeden grosz od wiadra dostarczonej wody, ale codziennie dostarczał miliardy wiader. Bez względu na to czy pracował, czy też nie, pieniądze wpływały na jego konto bankowe. Zbudował swoisty rurociąg "dostarczający" mu pieniądze, podobnie jak wodociąg dostarczał wodę mieszkańcom wioski.
Gacek żył szczęśliwie a Jacek ciężko pracował do końca swojego życia i zawsze miał problemy finansowe."

Robert Kiyosaki-multimilioner

Jeśli zrozumiałeś historie o Gacku i Jacku to zastanów się:
Jaki styl życia chcesz prowadzić?
Chcesz pracować ciężej czy mądrzej?
Chcesz być niezależny finansowo i totalnie wolny jak Gacek czy jak Jacek pracować całe życie do osiągnięcia wieku emerytalnego?...Oczywiście jeśli dożyjesz:)
To jest Twoje życie i Twój wybór, ja tylko prezentuje możliwości jakie daje doba internetu, możliwości których wiele osób nie jest świadomych!