Do tygodniowych bonusów GDI kwalifikuje się każdy affiliat, który w ciągu 7 dni zaprosi minimum 5 osób, wówczas zarabia 100$ bonusu jeśli nowootwarte konta opłacą pierwszy miesiąc członkostwa. Oczywiście, jak przystało na GDI, bonus tygodniowy jest nielimitowany - zaproś 25 osób w ciągu tygodnia i zarób 500$ itd. Nad tym manewrem myślałem dłuższy czas jednak miałem kilka wątpliwości, które ostatnio zostały rozwiane przez wypowiedź super sponsora GDI na pewnym forum.

Strategia jest bardzo prosta i jeśli jesteś w stanie razem ze swoją drużyną duplikować poniższe działania 5000$ w miesiącu osiągniesz bez problemu!!! Ostatnio GDI do wypłat bonusowych zaczęło używać Paypala (wcześniej był czek) co jeszcze bardziej umila prace:)

Wstępna kwalifikacja do bonusów GDI wymaga od każdego dystrybutora zakupu 10 płyt DVD o charakterze marketingowym - około 50$ razem z przesyłką, zamówienie można złożyć na swoim koncie. Płyty możesz rozdać zainteresowanym ofertą lub używać jako podkładek pod kubek:)

Teraz znajdź 5 zaufanych osób skorych wysłuchać Twojej strategii - na początek najlepiej rodzina i przyjaciele - powiedz im, że opłacisz pierwszy miesiąc ich członkostwa w GDI oraz pokażesz jak duplikować to co sam robisz - znowu potrzebujesz 50$. Czyli wstępnie inwestując 100$ gwarantujesz sobie zwrot z inwestycji w postaci 100$ bonusa:) oraz opłacasz wymagane 10szt. DVD. 

Według mnie doskonały początek biznesu! Ale to nie koniec...

Kolejny krok - oddanego 100$ bonusa inwestujesz w 10 nowych poleconych dzięki czemu zarabiasz 200$ - 100$ na czysto. Jednak nie rozpoczynaj manewru dopóki nie zbierzesz 10 chętnych - jeśli zgromadziłeś 5 osób powtórz to tylko z nimi jak za pierwszym razem. Załóżmy, że zaprosiłeś 10 i zarobiłeś 200$ tygodniowego bonusa, którego ponownie inwestujesz w 20 kont - potencjalny zarobek 400$!!! Oczywiście każdy będzie miał problem ze znalezieniem w swoim otoczeniu większej ilości chętnych, dlatego doskonałym rozwiązaniem jest reklama/witryna internetowa z wyjaśnieniem tej strategii marketingowej. Dzięki temu o wiele łatwiej znajdziesz szerokie grono bystrych optymistów pragnących uniezależnić się finansowo.

Ważne aby zaproszone osoby duplikowały Twoje rady to spotęguje zarobek wszystkich dlatego istotnym elementem tej strategi jest szukanie poleconych w zaufanym otoczeniu. Nikt nie chce tracić czasu z ludźmi, którzy nie będą duplikować. Jednak nie jest to wymagane!!! Twój partner nic nie traci przez 30 dni bo Ty opłacasz jego członkostwo - jeśli w tym czasie nie zrozumie mocy GDI może bez problemu anulować drugą płatność!!!

Technicznie wygląda to tak, że Twój polecony rejestruje się do GDI, najlepiej via Acme i po 7 dniach triala zostaje pobrane pierwsze 10$ z jego konta - oczywiście musi mieć zweryfikowane konto Paypal, na które później przelewasz umówione 10 dolarów. Ty zarabiasz tygodniowego bonusa, natomiast Twój polecony powinien duplikować działania ale może zrezygnować z GDI przed drugą płatnością - nikt nie traci a Ty zarabiasz! Ta strategia zmienia postać rzeczy - nie musisz już szukać zwolenników mlm, którzy będą za Tobą podążali powtarzając Twoje manewry - teraz potrzebujesz tylko i wyłącznie ludzi ze zweryfikowanymi kontami Paypal, oferta Acme ani GDI nie musisz ich interesować. Ten walor możesz wykorzystać szczególnie przy wyjaśnieniach struktury GDI rodzinie i przyjaciołom - z nimi możesz się łatwo dogadać nawet w sprawie krótkiego wypożyczenia konta Paypal:) Tymczasem gościom swoich stron i reklam musisz zaprezentować system jako sprawdzona metoda na szybką gotówkę z GDI... ale wymagająca duplikacji. W sieci nie znajdziesz chętnych do wypożyczenia konta tak jak wśród najbliższych. Ale w internecie znajdziesz wiele konsekwentnych osób chętnych do powtarzania pieniędzodajnych manewrów!!! A ten manewr pozwala zarobić szybką gotówkę z GDI!!!

Jedyna wada tej strategii to wstrzymywanie rejestracji pierwszych 4 chętnych - pamiętaj, że musisz mieć minimum 5 osób w ciągu 7 dni do odebrania 100$ bonusa. 

W związku z tym rozpoczynam rekrutacje tygodniową:) Wszystkich chętnych do skorzystania z możliwości Acme i GDI, zanim się zarejestrują, proszę o kontakt na email grandsonsyndicate(a)gmail.com. Co piątek wszystkich zainteresowanych będę informował o liczbie chętnych. W przypadku odebrania od poniedziałku 5 zgłoszeń, wysyłam emaile z informacją o zebraniu wymaganej liczby affiliatów i wówczas wszyscy mogą się rejestrować. Pierwszy miesiąc członkostwa opłacam tylko tym, którzy poczekają na moją "zgodę" do rejestracji - bezpośrednio po zatwierdzeniu bonusa przelewam kwotę 10$ na wskazane konto Paypal!!! Niecierpliwi nie otrzymają zwrotu :)