Acme People Search to bezpłatny system partnerski, który na domenie GDI ustawia wyszukiwarke ludzi z USA. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów budowy swojej organizacji w GDI, zapewniający możliwość dodatkowego profitowania z samej wyszukiwarki! 

REJESTRACJA W APS

Kliknij link Acme-People-Search.com/signup i zobaczysz taką stronę...


Wpisz swój aktywny adres email, przepisz kod z obrazka i kliknij 'CREATE MY FREE PEOPLE SEARCH ENGINE'. Następna strona to...


informacja, że adres email, admin@acme-people-search.com wysłał wiadomość na Twojego emaila - zaznaczony na zielono. Sprawdź skrzynke odbiorczą, jeśli nie ma wiadomości sprawdź folder ze spamem. Jeśli tam jej również nie ma oznacza to, że Twój usługodawca emailowy błędnie blokuje legalne wiadomości! Załóż konto Google Mail i zarejestruj się ponownie. 
Pierwsza wiadomość z programu wygląda tak...


Link na dole (4) to Twoja strona logowania, nazwa użytkownika (2) i hasło (3). Kliknij pierwszy link w emailu (1) aby potwierdzić adres i załóżyć konto w APS. Zobaczysz taką stronę... 


Na początku tekstu, z listy rozwijalnej, wybierz 'I AGREE' - zgoda na warunki serwisu. Podanie nieprawdziwych danych może być skutkiem usunięcia konta! Wpisz swoje pierwsze imię, nazwisko i numer telefonu. Przepisz kod z obrazka i naciśnij 'CREATE MY SEARCH ENGINE ACCOUNT'. Wyświetli się strona logowania... i otrzymasz drugiego emaila od APS, który potwierdzi założenie konta oraz zaprosi do kroku 1 tworzenia wyszukiwarki - AFFILIATIZE.


Skopiuj nazwe użytkownika (2) oraz hasło (3) z emaila i wklej według wzoru. Przepisz kod z obrazka i naciśnij 'LOG IN'. Jako ciekawostke dodam, że na samej górze, w niebieskim polu jest informacja o nowootwartym forum dla affiliatów Acme People Search w celu sprawniejszego rozwiązywania problemów - według mnie bardzo dobry znak świadczący o niekontrolowanym rozwoju programu:) Twoje konto będzie wyglądało tak...


Kliknij 'STEP 1: AFFILIATIZE YOUR SEARCH ENGINE!'


W czerwonym okienku jest informacja, że jeśli zarejestrowałeś się do Acme tylko w celu budowy swojej grupy GDI nie musisz rejestrować się do programów partnerskich - kliknij 'CLICK HERE TO AUTO-COMPLETE ALL THE FIELDS BELOW' aby puste pola poniżej wypełnić numerami/nazwami partnerskimi swojego sponsora w Acme i naciśnij 'AFFILIATIZE MY SEARCH ENGINE' na dole strony.
Natomiast jeśli planujesz promocje swojej wyszukiwarki i zarabianie prowizji za jej użycie musisz zarejestrować się do ClickBank, HD Publishing oraz MyLife poprzez użycie linków zaznaczonych na czerwono (około 20 minut). Ważne! Podczas rejestracji możesz zostać zapytany o adres i tytuł swojej strony www. Wówczas musisz wpisać adres, który widzisz przy 'YOUR SITE URL' a tytuł z 'YOUR SITE TITLE'. Po prawidłowej rejestracji otrzymasz emaile z owych programów zawierające Twoje numery/nazwy partnerskie, które musisz wpisać we wskazane pola poniżej. Kliknij 'AFFILIATIZE MY SEARCH ENGINE' aby zakończyć krok 1. 


Otrzymasz trzeciego emaila od APS z informacją o wpisanych ID i z zaproszeniem do kroku 2 'MONETIZE' - rejestracja domeny w GDI. Na wyświetlonej stronie kliknij 'MONETIZE YOUR SEARCH ENGINE' i zauważ, że 'DISPLAY RATE' podniósł się do 35% po zakończeniu pierwszego kroku.


Na kolejnej stronie naciśnij 'CLICK HERE TO FIRST COMPLETE THE ITEMS ON THIS CHECKLIST'


Teraz kliknij 'CREATE YOUR GDI ACCOUNT' i zarejestruj domene zgodnie z tym opisem Rejestracja w GDI


Po rejestracji domeny, wejdź na swoje konto GDI i z lewego menu wybierz 'DOMAINS' 


Kliknij 'CHANGE DNS' 


Następnie zaznacz 'BASIC HOSTING' i naciśnij 'CONTINUE'


Powinieneś otrzymać emaila z GDI o aktywacji hostingu z informacjami, które musisz wpisać aby zakończyć krok 2 i umieścić wyszukiwarke na własnej domenie.


Wpisz dane zgodnie z wzorem i kliknij 'MONETIZE MY SEARCH ENGINE'. Tytuł strony jest dowolny i możesz zostawić standardową sugestie jednak aby wyróżnić swoją wyszukiwarke warto wpisać unikalną nazwe. Zakończenie kroku 2...


'DISPLAY RATE' wynosi już 65%. Kliknij 'ADVERTISE YOUR SEARCH ENGINE' aby rozpocząć darmową kampanie reklamową w ramach programu Acme!


Tissa w trzecim kroku oferuje bezpłatną 30 dniową reklame (100 odsłon) Twojej wyszukiwarki w Google, Yahoo i MSN! Aby skorzystać z tej możliwości musisz ustawić comiesięczne polecenie zapłaty - 29.95$. Naciśnij 'SUBSCRIBE', zostaniesz przeniesiony na strone logowania Paypala. Wpisz adres konta, hasło i kliknij 'LOG IN'. Dalsza obsługa w języka polskim:)


Przed upływem 30 dni możesz anulować płatność jeśli nie chcesz uiszczać czynszu!!! Jednak gdy zdecydujesz się na regularną opłate otrzymasz pełny dostęp do programu ze wszystkim funkcjami potęgującymi zarobek - 'SUPER AFFILIATE SWITCH'.
Po zakończeniu ostatniego kroku, w ciągu 24h otrzymujesz bonus startowy w wysokości 125$! Jednak będziesz mógł go wypłacić dopiero po zgromadzeniu minimum do wypłaty z prowizji partnerskiej Acme, czyli 200$. Zaproś do programu 3 poleconych i masz mamonke na Paypalu:) 'DISPLAY RATE' wzrośnie do 100% w ciągu jednego dnia roboczego. Po prawidłowym ustawieniu Paypala zobaczysz taką strone...i otrzymasz emaila-paragon:)


To już koniec:) Twoja wyszukiwarka i linki partnerskie są gotowe do użycia i promowania w sieci! Wszystkie adresy znajdziesz w sekcji 'REFERRALS'. Kolejny najważniejszy krok to.... efektywny e-marketing - generowanie ogromnego traficu do stron partnerskich Acme i GDI! Aby poznać najpopularniejsze metody zapraszam na bloga Kreatywny E-Marketing. Te sekretne tylko dla mojej grupy GDI:)