Wysokie tempo rozwoju Internetu napędza ogromny popyt na domeny internetowe. Eksperci prognozują, że ta tendencja wzrostowa będzie się utrzymywała przez kolejne lata. GDI wykorzystując trend, udostępnia swoim członkom narzędzia do budowy stabilnego źródła dochodu pasywnego, dzięki czemu, jako jedyny dystrybutor domen dzieli przychód firmy między wszystkich użytkowników - umożliwia stworzenie własnej sieci współpracowników w systemie marketingu wielopoziomowego!

Dlaczego domeny?


Domeny są określane mianem nieruchomości 21 wieku, szczególnie te z krótkimi i łatwymi do zapamiętania nazwami - notują największy wzrost wartości np. domene website.com sprzedano za 750.000$! A w 2000r. za domene business.com osiągnięto rekordową sume 7,5mln$ !
W przeciwieństwie do najpopularniejszych domen .com i innych, zakres wyboru nazw spośród .ws (skrót od WebSite - sztandarowe domeny GDI) jest nadal bardzo szeroki, co stwarza możliwość innej, dodatkowej inwestycji długoterminowej - wybranie dostępnej, popularnej nazwy i czekanie na bogatego klienta np. bmw.ws - prędzej czy później niemiecki koncern zgłosi się oferując niemałe pieniądze!
We współczesnej epoce informacyjnej, strony internetowe są aktywami, które mogą każdemu zapewnić niezależność finansową. Codziennie na Świecie przybywa sukcesywnych przedsiębiorców działających w e-biznesie!

Dlaczego Global Domains International?


GDI to oficjalny rejestrator domen, jako jedyny stosujący sprzedaż na zasadzie MLM, należący do najbardziej prestiżowych i zaufanych dostawców usług internetowych na Świecie!

Global Domains International, Inc.
701 Palomar Airport Road #300, Carlsbad, CA 92011-1028
tel: 760-602-3000, fax: 760-602-3099
Usługi internetowe i oprogramowanie
Strategia sprzedaży: MLM (person-to-person - od osoby do osoby)

Twórcami GDI są, znany ekspert gospodarczy Alan Reed oraz Michael Ezeir. Pierwszym założeniem było rozpowszechnienie 15.000 domen w ciągu 3 lat - osiągnięto to w pierwszym miesiącu działania - bezprecedensowy sukces!
GDI działa od 1999r., w 2004r. rozpoczęła dystrybucje opartą o MLM. W 2002r. prestiżowy magazyn biznesowy "Inc. 500" sklasyfikował GDI na 37 miejscu na liście najszybciej rozwijających się prywatnych przedsiębiorstw w USA.


W 2006r. GDI zostało wyróżnione jako najlepsza firma MLM za rewolucyjną oferte gotowego biznesu internetowego za skromne 10$ miesięcznie z niczym nieograniczonym potencjałem zarobkowym!
GDI jest uznanym członkiem komitetu DSA - Direct Selling Association - Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej. Największe światowe towarzystwo handlowe skupiające ekskluzywne i zaufane firmy marketingu sieciowego. Jako członek DSA, GDI zadeklarowało przestrzeganie jego Kodeksu Etycznego, a przede wszystkim zobowiązało się do przestrzegania dobrych praktyk biznesowych i zasad uczciwej konkurencji oraz najwyższej jakości usług świadczonych swoim klientom. Kodeks DSA wymaga od swoich członków zobowiązania się do nie składania fałszywych oświadczeń, czy obietnic, które mogą wprowadzić w błąd zarówno konsumentów jak i sprzedawców.

Co dostane za 10$ ?

  • domena: .com, .net, .org, .biz, .info, .mobi, .na, .name, .tv, .us, .in, .cc, .cn, .bz, .la, i flagowa .ws (dostępne końcówki mogą się zmieniać)
  • webhosting z PHP i prywatnym dostępem FTP dla specjalistów; 100MB miejsca dla witryny; 10GB miesięcznego traficu; przekierowanie url: nowy adres możesz przekierować na istniejącą strone; kreator stron www
  • adresy email: zamiast np. jan.kowalski@abc.pl otrzymujesz jan@kowalski.ws (kowalski.ws to domena) i takich unikalnych adresów (___@kowalski.ws) jest przypisanych 10 do jednej domeny; pocztę z tych adresów możesz przekierować na już istniejące konto, dzięki czemu korzystając z nowych adresów kontynuujesz używanie starych; dostęp do email GDI jest w pełni kompatybilny z popularnymi programami pocztowymi np. Outlook czy Thunderbird
  • unikalną możliwość budowy stabilnego dochodu, znajdujemy się na początku jednego z największych trendów rynkowych w historii i dzięki GDI każdy może w tym uczestniczyć!

Dlaczego warto posiadać stronę www?


Strona www to niezbędne narzędzie każdej firmy, potrzebne do prowadzenia nowoczesnego i dochodowego biznesu. Własna witryna to podstawa efektywnych działań marketingowych, umożliwia profesjonalną prezentacje oferty firmy, nieograniczonej liczbie potencjalnych klientów. To najłatwiejszy sposób komunikowania się z klientami i tworzenia pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa w Internecie.

Dlaczego warto posiadać domene?


Domena internetowa to wizytówka Twoja lub Twojej firmy w sieci. Posiadanie jej umożliwia globalną prezentacje marki, ułatwia wymiane danych w firmie i zapewnia pełną kontrole działalności on-line.

Dlaczego GDI jest wyjątkowe?


Za 10$ miesięcznie otrzymujesz kompletny pakiet internetowy. Na swojej witrynie możesz umieścić prezentacje handlową GDI i łatwo budować grupe współpracowników. Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie strony w celach komercyjnych lub prywatnych i stałe umieszczenie banera GDI w najwidoczniejszym miejscu witryny:) Konkurencyjni dystrybutorzy domen oferują podobne ceny ale nie dzielą dochodu firmy między użytkowników serwisu - to jest główny powód wyjątkowości GDI, program "Income for Life" oparty na nielimitowanym MLM.
Dodatkowym atutem tej oferty jest jej dziedziczność - dochód pasywny w przeciwieństwie do dochodu aktywnego, zależnego od aktywności fizycznej, jest dziedziczony na dzieci rodziców aktywnych w programie!!!

Za co dostane pieniądze?


Za nowootwarte, aktywne domeny, które zostały zarejestrowane z Twojego polecenia. Witryny internetowe to przyszłość dlatego dochód z nich płynący cechuje wysoka stabilność. Będziesz zarabiał 1$ za domene miesięcznie, tak długo aż Twój polecony będzie ją opłacał.Jak zbudować grupe z ostatniego obrazka:) ????


Twój potencjalny klient to każdy internauta na świecie, każda firma i organizacja. Internet permanentnie się rozwija, każdego dnia dołączają nowi użytkownicy sieci, czyli potencjalni klienci GDI! Nielimitowana sprzedaż i niska inwestycja (120$ rocznie) powodują, że ten "internetowy MLM" jest najlepszym MLM! Kiedy Twój polecony zarejestruje nowych, oni następnych, oni kolejnych, Twój dochód rośnie i może rosnąć bez ograniczeń. To tylko zależy od skuteczności działań marketingowych Twoich i Twojej grupy.

Podatki?


W Polsce kwota wolna od podatku to około 3000zł rocznego dochodu (przychód-koszta). Ten limit się zmienia dlatego o dokładną sumę prosze zapytać księgowego. Skorzystanie z jego usług jest naprawde potrzebne w razie wysokich dochodów z mlm!

Jak efektywnie pracować z GDI?


Reklama na każdym kroku - masowe działanie !!! Kierunki są różne: własna witryna/blog, podpis profilu na forum, sygnatura w emailach wychodzących, wizytówki, naklejki, darmowe gazety i portale ogłoszeniowe, fora dyskusyjne, czaty itp. Sekretne solucje marketingowe tylko dla mojej grupy!!! Dodam, że najlepszym budowniczym downline'u w GDI jest system partnerski Acme People Search!

Czy GDI jest legalne?


Jak najbardziej - członek DSA, wiele razy notowany w rankingach biznesowych. Nie jest to łańcuszek, piramida ani żadne oszustwo! Wyłącznie czysta możliwość epoki informatycznej! GDI działa w zgodzie z amerykańską i międzynarodową legislatywą.

Gdzie uzyskam pomoc?


Ten system jest oparty na duplikacji - Twój sponsor powinien zapewnić Ci wszystkie źródła, które sam skutecznie stosuje. Piszę, powinien bo niektórzy poprostu olewają - wiem gdyż spotkałem się z tym przy pierwszej rejestracji, natomiast przy drugiej mój upline był bardzo pomocny:) Na tym to polega - pokazuje Ci narzędzia, którymi budujesz swój dochód...i mój i jeszcze 4 z naszego upline'u! Cała istota GDI. Liderzy, którzy nie edukują swoich poleconych zaliczają porażki. Gdyż tylko skuteczny referal przekaże wiedze następnemu i tak na 5 poziomach. Rozwój grupy GDI i każdego innego MLM wymaga edukacji marketingowej dystrybutorów!

Jak usunąć konto w GDI?


Blokujesz dalsze świadczenia dla GDI w banku lub Paypalu i Twoje konto, po kilku ostrzeżeniach i 28 dniach, zostaje usunięte bez żadnych kar.