Tytuł intrygujący i jakże prawdziwy, ale.... zawsze jest jakieś "ale". AmigoLotto z typowymi mlmami ma niewiele wspólnego, ponieważ wszystkie pieniądze na wypłaty pochodzą z wygranych w lotto, od Totalizatora Sportowego, czyli od Państwa. Innymi słowy, wypłaty gwarantuje skarb państwa!

Oczywiście pośrednikiem są twórcy systemu i to może ale nie musi być słabe ogniwo. Platforma istnieje od bodajże 6 lat i niestety mimo stosunkowo długiego wieku posiada kilka poważnych wad:

- liderzy zapraszający nowych graczy nie widzą ile i jak trafiały osoby w ich grupie; nie wiedzą z czego jest ich prowizja, czyli ile padło wygranych o jakich wysokościach, na jakich poziomach?; jest widoczna tylko sumaryczna prowizja z grupy, co stwarza pole do nadużyć dla twórców - MIMO ZAPOWIADANYCH ZMIAN NIE ZOSTAŁY WPROWADZONE DO TEJ PORY CO WZBUDZA PODEJRZENIA...

- oprawa graficzna jest z lat 90, co obniża wiarygodność szczególnie u osób z "rozpieszczonym okiem" przez nowoczesne i popularne portale; skutkiem jest niska konwersja i mizerny efekt zabiegów marketingowych - MIMO ZAPOWIADANYCH ZMIAN NIE ZOSTAŁY WPROWADZONE DO TEJ PORY CO WZBUDZA PODEJRZENIA...

- historia konta to tylko 6 ostatnich miesięcy

- bywa, że nie odpowiadają na maile

- brak możliwości wydrukowania swoich wykupionych zakładów przed losowaniem, tylko kopiuj wklej - MIMO ZAPOWIADANYCH ZMIAN NIE ZOSTAŁY WPROWADZONE DO TEJ PORY CO WZBUDZA PODEJRZENIA...

Tak wygląda sytuacja na chwilę obecną, czyli 22 marzec 2013 rok. Szkoda bo idea systemu jest genialna. Dodam, że powyższe uwagi pierwszy raz były zgłaszane ponad rok temu. Efekt? Skromne odmłodzenie i dodanie kilku nowych statystyk generalnie nic nie wnoszących.

Mechanizm systemu został przystępnie opisany na tej stronie "Jak wygrać w lotto?", jednak i tak niekompletnie, bo twórca nie ujawnił klucza podziału wygranych na poziomach liderów, co także zapowiadał.

Warto zauważyć, że własny test systemu jest stosunkowo tani, bo zaledwie 32 złote za roczny abonament i nie jest to wpłata za nic! Za 32 złote dostaje się 160 zakładów, na najbliższe 160 losowań (rok) po 1 zakładzie za 20 groszy. Właściwie jest to udział 1/20 w zakładzie, czyli ewentualna wygrana zostanie podzielona na 20 osób.

TANIE TESTY I MOŻLIWOŚĆ TRAFIENIA SZÓSTKI (dzielonej na 20 osób) 3 RAZY W TYGODNIU PRZEZ NAJBLIŻSZY ROK! WARTO CZY NIE???