Przed zarejestrowaniem domeny w GDI warto założyć konto Paypal. Dzięki temu wszystkie transfery pieniężne - miesięczna opłata za domene oraz prowizja partnerska - będą realizowane szybko i wygodnie.

Jeśli nie otworzysz konta Paypal, przy rejestracji domeny będziesz musiał podać detale karty bankowej.

WAŻNE! Wszystkie wymagane informacje należy wpisywać BEZ ZNAKÓW DIAKRYTYCZNYCH (ą, ę itd)

Rejestracja

1. Kliknij TU

2. Pierwszy formularz jest wstępny, należy tylko wpisać: imię, nazwisko, adres email. Następny wygląda tak:
3. Po wypełnieniu pól zgodnie z wzorem, kliknij klawisz CONTINUE. Jeśli na górze strony pojawi się komunikat błędu, np. Errors username xxxxx is already taken. Please create a different username. Oznacza to, że podana nazwa użytkownika jest już zajęta i musisz wpisać nową. Mogą pojawić się inne ostrzeżenia według których musisz poprawić formularz. Istotne abyś zanotował/zapamiętał odpowiedzi kontrolne, gdyż będą potrzebne do odzyskania zapomnianego hasła. Jeżeli wszystko jest wypełnione prawidłowo, wyświetli się następna strona, na której musisz wybrać nazwę domeny.
4. Nową nazwe domeny wpisz bez www i .ws - naciśnij search. System przeanalizuje dostępność wpisanej nazwy. Jeśli będzie zajęta zobaczysz taki komunikat...
5. Musisz wpisać inną nazwę. Możesz również wybrać inną końcówke zamiast .ws ale pamiętaj, że tylko z .ws jest oferowany 7 dniowy darmowy trial. W tym miejscu masz również możliwość dokupienia innych domen np. z tą samą nazwą ale inną końcówką. Jeśli nazwa będzie dostępna zobaczysz taką stronę... (zielony komunikat i domena dodana do tabelki zamówienia)
6. Po wyborze nazwy naciśnij CONTINUE. Otworzy się strona, na której wybierasz metode płatności...
7. Jeśli wybrałeś płatność kartą musi być ona zdolna do dokonywania transakcji międzynarodowych - karty embosowane (wypukły druk), których loga widać na zdjęciu. Numer karty wpisz bez spacji, imię i nazwisko właściciela bez diakrytyki. Kliknij CONTINUE i proces rejestracji zostanie zakończony. Wkrótce otrzymasz emaila powitającego z GDI, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne narzędzia i informacje - w razie problemów proszę o kontakt.  
8. Natomiast jeśli zdecydowałeś się na Paypala, co osobiście polecam, zaznacz okienko na dole strony i naciśnij PROCEED TO PAYPAL. Zostaniesz tymczasowo przeniesiony na strone Paypala, gdzie ustawisz comiesięczne polecenie zapłaty dla GDI. BARDZO WAŻNE!!! Po prawidłowym skojarzeniu swoich kont zobaczysz klawisz CONTINUE TO GLOBAL DOMAINS INTERNATIONAL - naciśnij go aby zakończyć rejestracje!!!
9. Otrzymasz emaila z Paypala potwierdzającego polecenie zapłaty dla GDI w wysokości 10$ miesięcznie. Koniec rejestracji.... ale początek budowy niezależności finansowej:) Czas na poznawanie metod kreatywnego marketingu! Wyślij mi emiala po rejestracji!