Obiecałem sobie, że całą energię przeznaczoną na rozbudowę dochodu z sieci będę skupiał tylko na programach partnerskich i nie ruszam żadnego mlm itp. Od tego czasu codziennie uzupełniam moje strony o nowe, wartościowe info, szczególnie zdrowotne. Wykupiłem nową domenę .pl dla głównej strony o leczeniu i teraz potrzebuje hosting dla subdomen, które połączę z moimi ministronkami o zdrowiu.

A więc szukam, czytam recenzje, opinie, porównuje koszty... aż jednego pięknego dnia czytając nadawców w skrzynce ze spamem, zawieszam oko na nazwisku które kojarzę, a którego dawno nie widziałem - James Al-Oboudi, twórca TWR Power System informuje mnie o starcie nowego systemu, który ma być kolejną rewolucją.

Pamiętając, jak podniecił TWRPS marketerów na całym świecie, postanowiłem rzucić okiem na plan prowizyjny i produkty Dynamic Digital Enterprise - hosting, nielimitowane subdomeny i konta email oraz dostęp do pokoju konferencyjnego, czyli to czego szukam PLUS najszybszy plan wynagrodzeń w branży - za 155 poleconych 2000$/mc zysku! Swoista odpowiedź na mojego posta negującego TWRPS ;)

.... ale

Co się stało z TWRPS? Czy istnienie obydwu ma sens?

Odpowiedzi na te pytania znalazłem na goldenline - twrps zakończyło działalność w niekoniecznie pozytywnym świetle (wnioskując z komentarzy).

Jak w tym kontekście znowu zaufać James'owi? Może tworząc DDE pragnie zatrzeć złe wrażenia po twrps?

Przyjmując twierdzącą odpowiedź na to pytanie, postanowiłem spróbować z DDE, tym bardziej, że znajduje się w fazie przedpremierowej do 15 września 2012, także rejestracja i budowa grupy do tego czasu jest bezpłatna!

Więcej szczegółów » Dynamic Digital Enterprise